" />
Трансляція рок-фестивалю «Дунайська Січ» 28-30 червня
15 июн, 2018 0 Комментариев 806 Просмотров

Трансляція рок-фестивалю «Дунайська Січ» 28-30 червня

28 — 29 червня в Ізмаїлі, Одеської області, вже в пятий раз пройде рок-фестиваль «Дунайська Січ».

Дивіться пряму трансляцію на ПІКУТВ та на сторінці фейсбук www.facebook.com/musicbattalion

Програма фестивалю. Дивіться онлайн!

28 ЧЕРВНЯ, ЧЕТВЕР:

12:00-13:00 – Презентація фестивалю на площі перед Палацом культури ім. Т. Шевченка (І локація – пр. Суворова, 44) та у сквері біля Святопокровського собору (ІІ локація — вул. Покровська) за участі кобзарів та бардів.

13:00-14:00 – Святкова хода з прапорами учасників фестивалю, розгортання 100-метрового прапора України.

15:30-16:30 – PressParty фестивалю у приміщенні Ізмаїльської картинної галереї (проспект Суворова, 19).

15:00-16:00 – Фестивальний велопробіг центральними вулицями Ізмаїлу.

16:45 – Офіційне відкриття фестивалю за участі Голови оргкомітету фестивалю, мера міста, народних депутатів, ректора Ізмаїльського Державного гуманітарного університету та Послів іноземних держав.

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА 

Бардівська сцена:

14:00-17:00 – Василь Нечепа, Сергій Файфура, Сергій Братчук, Євген Їжак, Христина Панасюк, Леся Рой, Вікторія Ягіч, Злата-Зоряна Паламарчук, Володимир Каверін, Галина Хаблак.

Головна сцена:

17:15-17:45 – ТОБІ (Одеса)

17:45-18:15 – Телері (Київ)

18:15-18:45 – StereoЛом (Львів)

18:45-19:30 –MniShek (Київ)

19:30-20:15 – ZNAYDENI RECHI (Ізмаїл) 

20:15-21:15 – TaRuta (Київ)

21:15-22:15 – Svjata Vatra (Вільянді, Естонія)

22:15-23:15 – Гайдамаки (Київ)

29 ЧЕРВНЯ, П’ЯТНИЦЯ:

12:00-13:00 – Презентація фестивалю на площі перед Будинком культури ім. Т. Шевченка (І локація – пр. Суворова, 44) та у сквері біля Святопокровського собору (ІІ локація — вул. Покровська) за участі кобзарів та бардів.

13:00-14:00 – Байк-шоу за участі мотоклубів Одеської обл..

14:00-15:00 – Фан-хода з прапорами учасників фестивалю центральними вулицями Ізмаїлу від Палац культури ім. Т. Шевченка.

КОНЦЕРТНА ПРОГРАМА 

Бардівська сцена:

14:00-17:00 – Сергій Василюк, Максим Трубніков, Сергій Хоменко, Ігор Роман, Василь Нечепа, Роман Кріль та Микола Доляк, Злата-Зоряна Паламарчук, Сергій Братчук, Христина Панасюк, Володимир Каверін, Галина Хаблак.

Головна сцена:

17:00-17:30 – Сармати (Сарата)

17:30-18:00 – OLEUM (Київ)

18:00-18:45 – Очеретяний Кіт (Вінниця)

18:45-19:30 – Fata Morgana UA (Горлівка-Київ)

19:30-20:15 – GERONIMO (Ізмаїл)

20:15-21:15 – Друже Музико (Одеса)

21:15-22:15 – Чумацький Шлях (Хмельницький)

22:15-23:15 – Тінь Сонця (Київ)



У Києві презентують V Міжнародний фестиваль «Дунайська Січ»
Афіша 14 июн, 2018

У Києві презентують V Міжнародний фестиваль

23 червня о 13:00 у київському Арт-сквері ім. Василя Сліпака відбудеться презентація V Міжнародного...

Культурна акція між Національним музеєм Тараса Шевченка та Музеєм Котора.
Виставки / Новини 23 май, 2018

Культурна акція між Національним музеєм Тараса

Національний музей Тараса Шевченка презентував одному з найповажніших музеїв Чорногорії - Галереї...

25.02 Трансляція Фестивалю українського танцю
Фестивалі 26 фев, 2018

25.02 Трансляція Фестивалю українського танцю

Запис другого дня Фестивалю українського народного танцю "Гопакфест" 25 лютого 2018 р. Конкурсна...

24.02 Трансляція фестивалю українського танцю ГопакФест
Фестивалі 26 фев, 2018

24.02 Трансляція фестивалю українського танцю

День перший Фестивалю українського народного танцю "Гопакфест" Онлайн трансляцію можна переглянути...

Фестиваль українського народного танцю ГопакФест
Афіша / Фестивалі 18 фев, 2018

Фестиваль українського народного танцю ГопакФест

У фестивалі берутьучасть майже 1000 артистів-аматорів від 8 до 70 років у складідитячих та дорослих...

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.