25 окт, 2016 0 Комментариев 2 916 Просмотров

Гурт ВРОДА - Дякую за ще один рік

VRODA - новий український поп-гурт, що об'єднав у творчому дуеті дві дівчини - вокалісток Аню Заклецьку-Бурак та Олю Нестеренко. Музика дуету - це витончене поєднання сучасного звучання й традиційної української мелодики, що захоплює і зачаровує, радує і надихає.

Засновником та автором усіх пісень дуету є легендарна постать у професійному середовищі: музикант-мультиінструменталіст, композитор, автор текстів, аранжувальник і саунд-дизайнер - Василь Ткач. У його доробку близько півтисячі музичних творів для зірок української естради та провідних світових брендів. Цікаво, що в період з 1995 р. по 1999 р. ним було створено й аранжовано понад півсотні творів для учасників "Червоної Рути", що і досі є неперевершеним рекордом фестивалю.


Аня Заклецька-Бурак - вокалістка, "вічний двигун" дуету. Музика була з Анею завжди, здається, вона навіть народилася під музику. Ну а, так би мовити, професійно виступати на сцені почала ще з 4 років у якості солістки фольклорного вокально-хореографічного ансамблю "Зернятко". Аня — різнобічно розвинута та надзвичайно енергійна людина. Попри те, що вона співачка і внутрішній менеджер гурту VRODA, вона ще й педагог з хореографії, режисер-постановник та сценарист культурно-масових подій та модельних показів, ведуча національних пісенних конкурсів. У Ані вистачає сил та наснаги, щоб брати активну участь в багатьох проектах одночасно. Якщо щось її по-справжньому цікавить, Аня обов'язково знайде час для улюбленої справи. Адже для неї в добі завжди є не "лише", а "цілих" 24 години! Музичний проект VRODA став новою, можливо найяскравішою, сторінкою у творчому житті Ані. У дуеті вона виступає не лише солісткою, але й генератором ідей, які потім втілює у життя, захоплюючи своїм натхненням інших.


Оля Нестеренко, маючи від природи багатий голос і досконалий слух, співає з 4 років. Почала свою вокальну кар'єру у дитячому ансамблі "Світанок", продовжила її як солістка джазового колективу. Вже понад 5 років Оля бере активну участь у різних телевізійних проектах, виступаючи як соло- та бек-вокалістка на телеканалах Інтер, М1... Почувши Ольжин спів, Василь Ткач зрозумів, що саме так повинна звучати його VRODA. Тож він намагався бути дуже переконливим у своїй пропозиції до самобутньої талановитої вокалістки. Як результат, сьогодні розкішна шатенка з чарівним голосом виконує саме його пісні. Надзвичайно тонке відчуття мелодики, глибинне розуміння традицій українського співу, що притаманні Олі, роблять її виконання неперевершеним.

Green Grey
Відео 05 ноя, 2016

Green Grey "WTF!?" | запис онлайн трансляції |

Green Grey "WTF!?" | запис онлайн трансляції | 04.11.2016 | Sentrum...

Гурт Mavka (Crossworlds) Ірина Скрипникова  в студіїї ПІКУТВ
--- 08 июл, 2016

Гурт Mavka (Crossworlds) Ірина Скрипникова в

Гурт Mavka (Crossworlds) Ірина Скрипникова  - вокалістка, композитор, виконавець, в студіїї ПІКУТВ...

ХІІ Міжнародний різно-жанровий фестиваль мистецтва «ArtTalentFest-2017»
Live / Новини 12 мар, 2017

ХІІ Міжнародний різно-жанровий фестиваль

11-12 березня 2017 у фестивалі-конкурсі «ArtTalentFest-2017» взяли участь конкурсанти з 15 міст 7...

Презентація 8-ї книжки -  Гаррі Поттер і прокляте дитя
Новини 28 сен, 2016

Презентація 8-ї книжки - Гаррі Поттер і прокляте

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» запрошує на урочисту презентацію українського перекладу 8-ї книги...

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 1 дней со дня публикации.