Atlas Weekend — фестиваль твого літа!
05 июн, 2017 0 Комментариев 1 930 Просмотров

Atlas Weekend — фестиваль твого літа!

Цього року опен-ейр стане ще більш масштабним — фестиваль триватиме 5 днів, 200 артистів виступлять на 8 різноформатних сценах, на 80 гектарах фестивальної території розмістяться 30 розважальних локацій.


Спеціальними подіями Atlas Weekend стануть спільні проекти з фестивалями «Джаз Коктебель», «Країна Мрій», ГОГОЛЬFEST, Z-Games, Street Culture, Kiev Fire Fest і ін. В рамках Atlas Weekend вперше пройдуть музичні освітні конференції Music Hub — панельні дискусії, лекції та майстер класи українських і зарубіжних музичних експертів.

Хедлайнерами Atlas Weekend 2017 стануть божевільні британці Kasabian, які представлять на фестивалі свій новий альбом «For Crying Out Loud» і легендарні воїни рейву The Prodigy. Також на фестивалі
виступлять: Röyksopp, John Newman, Three Days Grace, Nothing But Thieves, Alex Clare, Бумбокс, The Hardkiss, Monatik, Brainstorm, Noize MC і багато інших.

Фестиваль Atlas Weekend був заснований в Україні в 2015 році. Його організатори — концертний майданчик 'Atlas і концертне агентство PMK Event Agency. Основна мета Atlas Weekend — розвиток фестивальної культури в країні, залучення іноземних туристів в Україну і світова популяризація української музики.

Деталі: http://atlasweekend.com
Квитки: http://atlasweekend.com/tickets

ФЕСТИВАЛІ УКРАЇНИ 2017 р.
Афиши 20 мар, 2017

ФЕСТИВАЛІ УКРАЇНИ 2017 р.

ФЕСТИВАЛІ УКРАЇНИ /Concerts&Travel in Ukraine...

The Hypnotunez|28.01.17|Atlas|Киев
Афиши 19 янв, 2017

The Hypnotunez|28.01.17|Atlas|Киев

Гіпнотичні хлопці з Вінниці підкорять Atlas...

У Києві відбудеться фестиваль анімації та медіамистецтва LINOLEUM
Кино 14 сен, 2016

У Києві відбудеться фестиваль анімації та

У Києві з 15 по 18 вересня відбудеться фестиваль LINOLEUM...

    Добавить комментарий